"Yoğun çaba sarf ediyoruz"

18-07-2017 | Takım Haberleri

Teknik Direktörü İlker Erdem Medya Merkezimize açıklamalarda bulundu.

Yeni sezon öncesi ilk etap kamp çalışmalarını kendi tesislerimizde sürdüren takımımızın Teknik Direktörü İlker Erdem, Medya Merkezimize açıklamalarda bulundu. 
Futbolcularımızın antrenmanlardaki mücadelesinden ve konsantrasyonundan oldukça memnunuz.
Günde çift antrenman yapıyoruz. Her antrenmanımız olumlu geçiyor. Düşüncelerimizi oyuncularımıza uygulamaya çalışıyoruz. Erzurum kampı öncesinde fizik olarak daha üst seviyeye çıkmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Arkadaşlık, birlik ve beraberlik çok iyi buda antrenmanlara olumlu bir şekilde yansıyor" dedi. 
Teknik Direktörümüz İlker Erdem şöyle devam etti; ''Futbolcularımızın bu istek ve arzusunun lige yansımasını bekliyoruz.
Takım olarak bu sezon ligde  başarılı olacağımıza inanıyorum.  Antrenmanlarda ve hazırlık maçlarında çok çalışan  formayı alacaktır. Bizim için kişilerin önemi yok. Önemli olan Trabzonspor'dur. Bizim amacımız bu büyük camiaya yetenekli oyuncular kazandırabilmektir.
Yadece yeterekleriyle değil, kişilik karekter ve sporcu kimliğiyle de uygun oyuncular yetiştirebilmektir" diye konuştu. Transfer konusuna da değinen Erdem, "En doğru isimleri bulursak, bünyemize katmayı planlıyoruz" ifadelerini kullandı.


En Çok Okunan Haberler

07-03-2018 | Takım Haberleri
07-03-2018 | Takım Haberleri
Takımımızın başarılı sol kanat oyuncusu Ahmet Eren, kimseyi örnek almadığını belirterek, amacının örnek alınacak bir futbolcu olmak olduğunu vurguladı.
25-02-2018 | Takım Haberleri
25-02-2018 | Takım Haberleri
Bordo-Mavi-Beyazlı ekibimiz, deplasmanda bugün karşı karşıya geldiği Ergene Velimeşe’yi 2-1 mağlup etti.
 
27-01-2018 | Takım Haberleri
27-01-2018 | Takım Haberleri
Takımımız, bugün kendi sahasında karşılaştığı Yeşil Bursa'yı 5-3 mağlup etti.

1461 Trabzon TV

Basından Haberler